OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зразковий  театр ляльок Виноградівського міського будинку культури  взяв участь у традиційному, вже XII-му, обласному фестивалі дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени".

Цьогоріч у конкурсній програмі фестивалю, яка проходила в Берегові, виступали більше 15 кращих зразкових дитячих і юнацьких театральних колективів Закарпаття й інших областей зі всієї України.

%d0%bb%d1%8f%d0%bb%d1%8c-%d1%82%d0%b5%d0%b0%d1%82            Виноградівські артисти – школярі Роман Колька (міська ЗОШ №1) та Неля Іванишинець (міська ЗОШ №4), керівник театру Наталія Югас, режисер Василь Югас, звукорежисер Ромоло Меніс, художник Федір Сільваші вперше представили інсценізацію  повісті-казки Екзюпері «Маленький принц»  на українській мові. Адаптувати популярний твір для театральної постановки рідною мовою керівникам театру допомогла їхня дочка Вікторія Югас – студентка Харківського національного університету мистецтв  ім. І. Котляревського.

Виставу «Маленький принц» у міському будинку культури попередньо переглянула юна виноградівська публіка, а на XII обласному фестивалі дитячого та юнацького театрального мистецтва "Юні зірки Мельпомени» зразковий  театр ляльок Виноградівського міського будинку культури  отримав диплом лауреата ІІІ ступеня та диплом за краще  музичне оформлення.