Головне меню

У  Виноградові тривають святкові заходи по відзначенню 756-ої річниці з Дня заснування міста Виноградів.

            26 серпня 2018 р. на центральній площі Миру відбулось широко анонсоване масштабне концертне  шоу за участю відомих виконавців сучасної пісні: Dan Balan,  Alekseev, Катерина Бужинська, Alyosha.

             Розпочав офіційну частину міський голова Степан Бочкай, який, зокрема, сказав:  

  • Цими  днями наше рідне місто Виноградів  святкує свій день народження. Виповнилось 756 років з того часу, як перший раз було згадано про Виноградів-Севлюш як королівське місто. Пройшовши тривалий шлях в історії, наше місто переживало різні етапи розвитку та становлення і зараз ми по праву пишаємося тим, що місто розвивається, місто оновлюється, що ми, виноградівці, є згуртованою громадою, яка демонструє свою демократичність, толерантність і миролюбність. Тож дозвольте мені від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто подякувати всім вам за спільну працю на благо розвитку рідного Виноградова. Сьогоднішній концерт вже стає традиційним заходом під час святкування Дня міста і в черговий раз проводиться за підтримки депутата Закарпатської обласної ради від нашого міста Владіслава Поляка, який щиро вболіває  за розвиток свого рідного міста і як депутат обласної ради всіляко сприяє цьому та є  добре відомим  меценатом і спонсором. Я щиро сподіваюсь, що кожен із вас  приємно, у хорошому святковому настрої проведе цей недільний вечір та отримає чудові емоції і музичну насолоду від виступів зірок естради.

            Біля шести годин тривав  масштабний концерт, який  вперше у Виноградові транслювався у прямому ефірі  в мережі інтернет та по місцевому кабельному телебаченню.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти