Головне меню

У Виноградові пройшла конференція "Екологічні проблеми Виноградівщини та шляхи їх вирішення", яку організував департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА.  Серед учасників конференції  були представники водного та лісового господарства Виноградівського району, представники місцевого ВУЖКГ і міського парку Перені.

          Зі вступним словом до присутніх звернулись директор департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Сергій Рішко та заступник міського голови Сергій Грабар.

         Про загальну характеристику водокористування Закарпатської області та стан водних ресурсів Виноградівського району доповіла заступник начальника відділу раціонального використання водних ресурсів, атмосферного  повітря та поводження з відходами Агнеса Альберт. Учасників конференції зацікавила інтерактивна мапа сміттєзвалищ України. Даний електронний сервіс  запустило Міністерство екології та природних ресурсів України, що дає громадянам можливість долучитися до виявлення і фіксації місць стихійних сміттєзвалищ, а також контролювати процес їх ліквідації. Окремо мапа містить інформацію про дані реєстрів місць видалення відходів та місць стихійних сміттєзвалищ.

         Головний спеціаліст відділу біоресурсів департаменту екоресурсів Валерій Василюк  зупинився на об’єктах природного заповідного фонду Виноградівського району та дав розширену характеристику пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні – міському парку Перені.  

         Співдоповідачами на конференції були  начальник Виноградівського МУВГ Станіслав Коломис, головний інженер Виноградівського ВУЖКГ Олександр Попович та директор  міського парку Перені Іван Корчинський.

За результатами конференції "Екологічні проблеми Виноградівщини та шляхи їх вирішення" будуть підготовлені листи-звернення до обласної влади з пропозиціями щодо вирішення екологічних питань.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти