Дорогі виноградівці
В неділю 5 квітня частина наших городян святкує Світле Христове Воскресіння.
З цієї нагоди звертаюсь до всіх мешканців міста римо-католицького та реформатського віросповідання із вітаннями та найщирішими побажаннями здоров”я, миру, злагоди, благополуччя у вашому домі.
Свято Пасхи символізує життя, любов та злагоду.Воно закликає нас до єдності, милосердя та справедливості. З настанням Пасхальних свят пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.
Вітаючи зі святом Воскресіння Христового, бажаю Вам миру та спокою в Ваших домівках, пасхальної радості. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Хай Пасхальне свято стане для кожного початком нового життя-кращого і добрішого.
З почуттям глибокої вдячності і шани бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку, любові й тепла. Хай Божа милість, взаємна повага та порозуміння допоможуть нам здолати всі труднощі на дорозі до щастя, добробуту й гармонії.
Міський голова С. Бочкай