Головне меню

%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9     Військовий комісар Закарпатського обласного  комісаріату, полковник Череміський Богдан Миколайович 15 листопада 2016 р. у ході приїзду у Виноградів з метою  проведення особистого прийому громадян зустрівся з представниками установ та організацій (в тому числі із першим заступником Виноградівського міського голови Василем Ціцеєм), які причетні до організації військового обліку та виконання законів.

         Обласний військком цікавився: наскільки  відновлення роботи районного  військового комісаріату у Виноградові вплинуло  на організацію роботи військового обліку та на роботу  з призовниками.

         На зустрічі також піднімались питання  пропаганди військових спеціальностей та військово-патріотичного виховання – особливо у навчальних закладах,  організації роботи з призову, а також пропагандистської роботи щодо відбору контрактників на службу до Збройних Сил України.

         Військовий комісар Закарпатського обласного  військового комісаріату Богдан Череміський  подякував Виноградівській міській раді за співпрацю з районним комісаріатом.

          Далі у приміщенні Виноградівського районного військового комісаріату обласний військком провів прийом громадян.

         Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти