Сьогодні, 23 квітня, під головуванням міського голови Степана Бочкая, за участі заступників міського голови Адальберта Сверенка та Василя Тесличка, відбулась зустріч з представниками релігійних конфесій територіальної громади щодо дотримання карантинних вимог під час проведення Великодніх свят. На зустрічі також були присутні представники відділення поліції №1 Берегівського РВП.

Як зазначив міський голова: «Ситуація із пандемією коронавірусу на території нашої громади дещо покращилася, але не варто нехтувати тими карантинними обмеженнями, які діють у «жовтій» епідемічній зоні».

Міський голова закликав священнослужителів під час Великодніх свят дотримуватися запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, а також спонукати до цього своїх вірян.

Також йшлося про посилення громадської безпеки і порядку під час Великодніх свят.

За наслідками проведеної зустрічі обговорено організацію проведення богослужінь та відвідування храмів прихожанами з забезпеченням санітарно-епідеміологічних вимог під час богослужінь.