Сьогодні, 25.02.2021 р., у малому залі Виноградівської міської ради відбулась зустріч міського голови Степана Бочкая та  Ігоря Вантюха з представниками Ради церков та релігійних організацій.

Основним питанням зустрічі стало стрімке зростання захворюваності на COVID-19 по західній Україні, Закарпатській області, Берегівському і колишньому Виноградівському районах та на території Виноградівської міської територіальної громади.

Керівники звернулись до священнослужителів різних конфесій з проханням дотримання (згідно вимог помаранчевої зони) протиепідемічних обмежень під час здійснення Богослужінь у храмах, молитовних будинках та культових спорудах, в тому числі розглянути питання організації проведення онлайн-трансляцій.