У Виноградівській міській раді 25.02.2021 р. пройшла зустріч міського голови Степана Бочкая та Ігоря Вантюха з керівниками ринків, що функціонують на території Виноградівської міської територіальної громади, та представниками правоохоронних органів.

Розглядалось питання роботи ринків в умовах карантинних обмежень, що діють в помаранчевій зоні та у зв’язку з стрімким погіршенням епідеміологічної ситуації   по західній Україні, Закарпатській області, Берегівському і колишньому Виноградівському районах та на території Виноградівської міської територіальної громади.

У  ході зустрічі було запропоновано  проводити  інформаційно-просвітницьку роботу через засоби внутрішньоринкового оповіщення.

У свою чергу, керівники ТОВ «Урожай» (малий ринок), підприємства «Ринок» (великий ринок), ТОВ «Центральний-1» (гуртовий ринок) проінформували про роботу, яка ними проводиться відповідно до обмежень, визначених «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На завершення зустрічі було наголошено, що тільки об’єднавши зусилля нам вдасться подолати COVID-19.