Вранці 24 лютого ц.р. Росія розпочала нову військову операцію проти України. Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи, активізувалась ситуація на Донбасі.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки і оборони. Запроваджено воєнний стан.

На території Виноградівської міської територіальної громади на дистанційну форму навчання переведено заклади загальної середньої освіти та тимчасово призупинено відвідування дітей закладів дошкільної освіти.

Перш за все, не піддавайтеся паніці. Просимо цивільне населення зберігати спокій та за можливості залишатися вдома.

Ситуація на території Виноградівської міської територіальної громади контрольована.

Довіряйте офіційним джерелам інформації!