Головне меню

Звернення

депутатів Виноградівської міської ради шостого скликання

з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні

 

м.Виноградів                                                                        24 січня 2014 року

 

Ми, депутати Виноградівської міської ради шостого скликання, глибоко стурбовані ситуацією у країні, викликаною політичною кризою та гострим силовим протистоянням у центрі Києва та багатьох регіонах країни. Незважені, непослідовні кроки влади та окремих політиків, спецпідрозділу «беркут» привели до ескалації напруження та спричинили кровопролиття і людські жертви. Такі дії недопустимі в демократичному суспільстві. Ми їх засуджуємо та висловлюємо своє глибоке співчуття сім’ям загиблих і всім постраждалим у масових заворушеннях. Силове протистояння і будь-які дії, що ведуть до цього, знущання над людьми, потрібно негайно припинити. Винні за це мають бути покарані. Єдиним виходом із ситуації, що склалась у країні, вважаємо конструктивний діалог.        Ми закликаємо представни- ків центральних органів влади, опозиційних лідерів не припиняти переговорного процесу до тих пір, поки не буде знайдено вихід з ситуації, що склалася.

Звертаємось до депутатів Верховної Ради України і, зокрема, до представника від нашого округу І.І.Бушка, прислухатися до думки людей та врахувати її при прийнятті законодавчих рішень для врегулювання політичної ситуації в країні. З цією метою вимагаємо ввійти з пропозицією до Верховної Ради України про:

– перегляд законів, прийнятих 16 січня 2014 року;

– відставку Уряду України;

– покарання винних силовиків за перевищення службових  повноважень;

– повернутись до дії Конституції 2004 року.

Звертаємось до всіх політичних, громадських організацій не допустити дій, спрямованих на розкол країни та дальшу ескалацію напруженості.

Наша сила в єдності. Віримо в мудрість народу, мирне майбутнє та процвітання України.

Міський голова                                       С.З.Бочкай

Архіви
Урядові сайти