Головне меню

До уваги виробників та реалізаторів харчових продуктів!

У час, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші соціально важливі продукти є неприпустимим.

Звертаємо Вашу увагу, що ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, що були встановлені станом на 23 лютого 2022 року.

Зауважуємо, що 12 січня 2022 р. відповідно до п. 414 постанови Кабміну  від 9 грудня 2020 р. № 1236 внесені зміни, якими передбачено застосування торгівельної надбавки в розмірі не більше 10 відсотків оптово-відпускної ціни на такі соціально значущі продукти:

хліб житньо-пшеничний, батон, крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель із борошна пшеничного вищого ґатунку), молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), олія соняшникова, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча) та масло вершкове жирністю 72,5 відсотка

 з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг із підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

Підприємці, які реалізовують соціально значущі продукти харчування з обмеженою урядом 10%-ою торговельною націнкою, не повинні завищувати ціни на них понад дозволений рівень.

При цьому про такі правопорушення громадяни мають повідомляти Виноградівську міжрайонну державну лабораторію Держпродсспоживслужби, м.Виноградів, вул. І. Франка, 131, тел.: (03143)2-47-79.

Архіви
Урядові сайти