Внаслідок російсько-української війни та ракетних ударів росії по енергетичних об’єктах України зруйновано ряд енергетичної інфраструктури.
Сьогодні, 20.10.2022 р., по всій Україні вводяться обмеження постачання електроенергії.

Просимо всіх мешканців Виноградівської міської територіальної громади, керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та підприємців:

– дотримуватися режиму ощадливого споживання електроенергії;
– мінімізувати споживання електроенергії, побутових приладів та освітлення рекламних об’єктів – особливо в часи пік з 7:00 до 23:00.

Також на території населених пунктів нашої громади буде тимчасово обмежене використання вуличного освітлення.

Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!