Головне меню

У будинках №15 та №17 по вулиці Миру у Виноградові, які входять до ОСББ «Дружба», закінчено капітальний ремонт покрівлі будинків за рахунок бюджетних коштів. На ці цілі з міського бюджету виділено більше 263 тис. грн. Після  розроблення проектно-кошторисної документації за рахунок ОСББ і отримання позитивного висновку державної експертизи, ОСББ «Дружба» було визначено виконавцем робіт ФОП Хмара Романа Михайловича (м. Хуст) – працівники виконали роботи по заміні покриття покрівлі плоского даху за сучасними технологіями з використанням плівки гідроізоляційної та покрівельної ПВХ мембрана, а також  замінили дощоприймачі та двері виходу на дах.

            Голова ОСББ «Дружба»  Марія Іванівна Лампей, яку було обрано керівником у березні 2013 року, сама мешкає на 4-му поверсі і про проблеми членів місцевого об’єднання співвласників багатоквартирних будинків знає достеменно:

  • З часу створення нашого ОСББ «Дружба» (1999 рік) такий капітальний ремонт у нас проводився вперше. Від введення в експлуатацію цих  багатоквартирних  будинків минуло більше 20 років, тож  покрівля дахів, яка була застелена звичайним рубероїдом,  за цей час роздулася і покрилася великою кількістю тріщин. Дощоприймачі також потребували заміни. Під час дощу і снігових опадів вода протікала аж до другого поверху, заливаючи навіть електрощитки.  Отже,  за сприяння міської ради та завдяки фінансуванню з міського бюджету у цьому році нам вперше вдалося здійснити капітальний ремонт покрівель  двох будинків. Виконавці робіт дали гарантію на свою роботу на 10 років.

            Нам вдалось поспілкуватись також і з іншими мешканцями будинків №15 та №17 по вулиці Миру.

            Єлизавета Іванівна Березнай  та Іван Іванович Орос мешкають у квартирах на  п’ятому поверсі будинку №15. Чоловік якраз вийшов на сходову площадку міняти лампочку – раніше це зробити було неможливо через підтікання даху.

  • Ще якось не віриться, що текти більше не буде, – каже пенсіонерка Єлизавета Березнай, –  про всяк випадок поки що  не забираю відра і клейонку.  Але факт, що зараз нічого нам на голову не тече. 

            Пенсіонерка Магдалина Іванівна Бобіта проживає у будинку №17 вже 36 років. Її двокімнатна квартира знаходиться на п’ятому поверсі і з 2003 року  регулярно протікаюча вода з даху завдавала шкоди її помешканню та сходовій площадці:

  • Після капітального ремонту покрівлі погодні умови зіпсувались: зарядили дощі і навіть випав сніг. На наше щастя  і завдяки якісній роботі  жодної краплини опадів до мене додому не просочилося. Так само і в інших квартирах.

Як повідомила  на завершення нашої  зустрічі голова ОСББ «Дружба»  Марія  Лампей, вони вже мають плани – весною можна буде  спокійно побілити під’їзди будинків, де проведено ремонт покрівлі даху за сучасними технологіями.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти