Сьогодні у Виноградівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся новорічно-різдвяний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат “Виноградів різдвяний”, в якому взяли участь майже 150 учасників з Краматорська, Івано-Франківська, Львова, Хмельницька, Ужгорода, Хуста, Кам’янського та Виноградова.

Під час урочистого відкриття турніру з вітальним словом виступив заступник міського голови Віталій Любка, який зазначив, що для всіх учасників турніру бути на ньому – це вже перемога. “Ваша щоденна праця – це вагомий вклад у розвиток здорової вільної держави”.

Також спільно з начальницею відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради Галиною Чабрун за високі досягнення на чемпіонатах України та Європи вручили грошові премії вихованцям Виноградівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаємо: Максим Козушко, Данило Мірошниченко, Анна-Марія Вірван, Кароліна Шперик, Іван Сідей.