Головне меню

З метою встановлення єдиних вимог щодо благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади рішенням сесії міської ради від 03.06.2021 № 197 затверджено Правила благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади (далі – Правила). Ці Правила визначають порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою Виноградівської міської територіальної громади, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку на території громади.

Правила спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території Виноградівської міської територіальної громади всіма органами державної влади, органом місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства.

Відповідно до зазначених Правил, для вивезення сміття, побутових відходів підприємства, установи та організації (незалежно від форм власності), власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів зобов’язані укласти відповідні договори із суб’єктом господарювання, уповноваженим на вивезення таких відходів.

Окрім того, керівники підприємств, організацій, установ (незалежно від форм власності та відомчої належності), юридичні особи, фізичні особи-підприємці, власники, управителі, балансоутримувачі будинків, керівники ОСББ зобов’язані забезпечити наявність на кожній будівлі, де здійснюється їх підприємницька, господарська, організаційна чи інша діяльність, номерних знаків з покажчиками номеру.

Враховуючи вищевикладене, Виноградівська міська рада рекомендує в термін  до 01 вересня 2021 року вжити заходів, спрямованих на дотримання Правил.

По завершенню цього терміну особи, які порушують Правила благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади, будуть притягатись до адміністративної відповідальності.

 

Повний текст ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ  території Виноградівської міської територіальної громади

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти