Виноградівська міська рада доводить до відома мешканців та гостей Виноградівської міської територіальної громади, що рішенням 16-ої сесії міської ради восьмого скликання від 12.08.2022 р. №822 затверджено Правила благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади у новій редакції.

У зазначених Правилах встановлені:

– права та обов’язки громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців у сфері благоустрою населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади;

– порядок здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою Виноградівської міської територіальної громади;

– вимоги до здійснення благоустрою та утримання вуличної, прибудинкової та дворової території;

– вимоги до впорядкування територій діяльності фізичних осіб-підприємців,  підприємств, установ та організацій;

– вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою – територіях загального користування;

– вимоги до утримання та прибирання території громади в зимовий період;

– порядок розміщення малих архітектурних форм, розміщення та утримання зовнішньої реклами;

– вимоги щодо додержання тиші в громадських місцях;

– вимоги до утримання домашніх, диких, сільськогосподарських тварин та птиці;

– заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення;

– порядок порушення об’єктів благоустрою тощо.

Зокрема, звертаємо увагу, що відповідно до затверджених Правил власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, квартир, підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці зобов’язані укладати договори з виконавцем послуг на вивезення побутових відходів.

За порушення встановлених норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, а також у забрудненні (засміченні) території населеного пункту винні особи  притягаються до адміністративної відповідальності.

З повним текстом Правил благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади у новій редакції можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Виноградівської міської ради за посиланням: