Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6 липня 2016 р. у Виноградівській міській раді відбулось засідання оргкомітету  XVIII  міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю імені Андрія Гріги „Кришталеві грона” .

         На нараді перший заступник міського голови Василь Ціцей, директор фестивалю Юрій Сидор, член оргкомітету Ольга Барничко  узгодили  терміни проведення фестивалю, програму заходів та програму перебування учасників та гостей фестивалю у місті.

         Так, з 23 серпня ц. р. розпочнеться заїзд учасників, на яких чекають пізнавальні екскурсії та знайомство з місцевою культурою, обрання Міс та Міні-міс фестивалю-2016 на вечорі знайомств,  зустрічі з директорами всеукраїнських та міжнародних фестивалів та членами журі.

         Починаючи з 25 серпня, в оновленому після капітального ремонту міському будинку культури три дні  відбуватиметься власне конкурсна програма: півфінальні та фінальні концертні прослуховування конкурсантів.

         Нагородження лауреатів та Гала-концерт переможців традиційно проходитиме на сцені амфітеатру міського парку Перені 28 серпня. Захід проводиться щорічно в рамках святкування Дня міста і за довгі роки існування фестиваль виріс із районного до всеукраїнського, а з 2005 року отримав статус  міжнародного.

        кр. На сьогодні заявки до участі   в міжнародному конкурсі вже подали 22 претенденти не тільки з України, а й Білорусі. Прийом заявок продовжується.

         Детальну інформацію про міжнародний фестиваль-конкурс сучасної пісні і танцю імені Андрія Гріги „Кришталеві грона”, його Положення,  умови участі в ньому, проживання учасників та супроводжуючих, склад журі і конкурсну програму можна дізнатись на офіційному сайті конкурсу:      http://grona.at.ua

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти