Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13 січня 2017 року у Виноградівській міській раді відбулось засідання  оперативного штабу щодо реагування на погіршення погодних умов, до складу якого увійшли представники міської ради, комунального господарства, поліції, держохорони  та дорожники.

         Як повідомив керівник оперативного штабу Виноградівський міський голова Степан Бочкай,  головною метою є координування дій суміжних служб, моніторинг стану проїзду на автодорогах міста і стан тротуарів.

         На засіданні уточнено і сформовано в єдиний перелік техніку, що знаходиться на території міста і може бути залучена до ліквідації можливих  надзвичайних ситуацій на дорогах міста. Заслухано інформацію керівників ВУЖКГ, Виноградівського пункту автодору, ТОВ «Флора»  про пророблену ними роботу  з початку  снігопадів та за попередню добу (12.01.2017). Уточнено технічний стан наявної техніки та залишки підсипкового матеріалу, погоджено графіки виконання робіт  у центральній частині міста та дорогах, що прилягають до центру.

         Серед основних проблем – технічна зношеність спецтехніки та  її нестача. У зв’язку з цим КП «Виноградівський ВУЖКГ» та Виноградівський дорожньо-ремонтний пункт Іршавськогго райавтодору уклали угоди з приватними підприємцями на використання сучасної дорожньої техніки для боротьби зі сніговими заметами.

         Іншою проблемою є вузькі вулиці і розлогі гілки дерев на деяких вулицях, які не дозволяють проїхатися спецтехніці.

         Унеможливлює якісне проведення прочистки проїжджої частини від снігу паркування автотранспорту на узбіччях центральних доріг на тривалий час і з недотриманням правил паркування. Тому Виноградівська міська рада знову звертається до автовласників та власників  торгових точок, кафе, установ, організацій і підприємств: цими днями у вечірній час – після 22.00 за к.ч.- звільняти проїжджу частину вулиць від автотранспорту для якісної роботи грейдерів та КДМ. Контролювати цей процес будуть  представники силових структур, які отримали повноваження складання адмінпротоколів на порушників паркування та власників торгових точок, які не забезпечили прибирання закріпленої за ними території.

         Для недопущення травматизму пішоходів проводяться роботи по розчистці тротуарів від снігу та льоду, а для  якісного ливневого стоку під час можливого потепління і дощових опадів прочищаються  ливневі каналізації.

         Велика дорожня техніка працюватиме в нічний час, тож Виноградівська міська рада в черговий раз звертається до автовласників, власників дворогосподарств та установ проявити свідоме ставлення до подолання наслідків складних метеорологічних умов.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти