Головне меню

       19 грудня 2017 р. відбулась  заключна у цьому році 17-та сесія міськради, на яку зібрались  25 депутатів із 26 обраних, 1  – відсутній з поважних причин.  Розпочав сесійне засідання міський голова Степан Бочкай, який повідомив, що всі питання порядку денного попередньо детально розглянуті на засіданнях п’яти постійних комісій.

      Відтак міські депутати приступили до роботи.  Одноголосно проголосували за міський бюджет на 2018 рік, продовжили дію 15-ти міських Програм на наступний рік, одностайно підтримали  соціальні питання порядку денного, зокрема,  надання пільг в 2018 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста. Своїм рішенням міські обранці повністю звільнили від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких є учасниками бойових дій, АТО і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста. Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей-інвалідів  та дітей, батьки або інші члени сім'ї яких є інвалідами.  До речі,  дошкільнят з пільгових категорій у Виноградові є біля 300. 

      Підтримали депутати Програму відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат по ритуальних послугах (викопка могил). Кошти на відшкодування  передбачені за рахунок видатків місцевого бюджету і таким чином відбудеться зменшення фінансового навантаження на населення міста Виноградів.

      На сесії прийняті рішення з питань землекористування, зокрема,  надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків учасникам АТО, які  отримали дані земельні ділянки шляхом жеребкування.

      Також на сесійному засіданні були присутні мешканці  вулиць  Митна, Локоти, Пиврянська, Л. Українки. Внаслідок тривалих дощів, які  відбувалися минулого тижня  на Закарпатті і у Виноградові зокрема, їхні дворогосподарства зазнали підтоплень.

-Міська влада не залишається осторонь проблем виноградівців, – сказав міський голова Степан Бочкай.- Нами створено відповідну комісію з числа фахівців, які обстежують дані вулиці, водовідвідні канави. Проблему знаємо – необхідно добавити спускні мережі та вирішити питання з відкритими канавами. У бюджеті  передбачені кошти на благоустрій канав, також будуть враховані пропозиції спеціалістів комісії.  Якщо  вони стосуватимуться капітального характеру – будемо робити.  На даний час, у кого з мешканців  залишаються підтопленими дворогосподарства та надвірні споруди, ВУЖКГ за кошти міської ради проведе відкачку.

На завершення сесії представники релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) вручили  ікону та подяки за допомогу у будівництві храму міському голові Степану Бочкаю та депутатам Василю Мелеганичу і Тарасу Декету.

Виноградівська міська рада

ФОТО

 

Архіви
Урядові сайти