Головне меню

   Сьогодні, 28 травня ц.р., у будинку культури відбулись урочистості з нагоди цієї ювілейної дати в якому взяли участь голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук, заступник міського голови Василь Тесличко,  головний консул консульства Угорщини в м.Берегові Сіладі Матяш, директор обласного організаційно-методичного центру Анна Дрогальчук, голова обкому профспілок працівників культури Наталія Товтин, працівники  дитячої школи мистецтв, батьки, учні та громадськість.

Привітав присутніх заступник міського голови Василь Тесличко:

 – Колектив музичної школи — це справжні професіонали своєї справи. Ви використовуєте у роботі  новітні методики викладання, ретельно підбираєте індивідуальний підхід до кожної дитини.  Тому у процесі навчання в учнів, крім оволодіння різними музичними інструментами, розвитку вокальних, хореографічних та мистецьких  навичок, формується естетична особистість молодої людини. Приємно відзначити, що учні школи – численні переможці і лауреати міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних конкурсів та фестивалів, а також постійні учасники культурно-масових заходів.  Головна оцінка вашої роботи – це не тільки  професійні успіхи, але щира вдячність учнів, батьків, всіх присутніх, – яку ми сьогодні вам і висловлюємо! Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів, достатку, миру та  підкорення нових творчих вершин! 

Відповідно  до розпорядження міського голови грамотами Виноградівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в навчально-виховній роботі  та з нагоди відзначення 75-ти річчя дитячої школи мистецтв імені Бели Бартока відзначено:

викладача – інструменталіста (фортепіано), Леско Марину Миколаївну;

викладача – інструменталіста (труба), Кормош Івана Івановича;

викладача – інструменталіста (баян), Тесличко Юрія Антоновича;

пенсіонерку, викладача по класу баяна, Кікало Ірину Дмитрівну;

викладача – інструменталіста (гітара), Грабовчак Наталію Юліївну;

викладача – інструменталіста (гітара), Олашин Дженіту Василівну;

викладача – інструменталіста (скрипка), Сорводі Беату Федорівну; пенсіонерку, викладача по класу фортепіано, Староста Олену Степанівну;

викладача – інструменталіста (фортепіано), Палінкаш Елеонору Богданівну.

     Концертна програма була підготовлена учнями та викладачами дитячої школи мистецтв імені Бели Бартока.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти