Звертаємо Вашу увагу, що Головне управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області відкрило нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів, які вступили в дію з 01.01.2021 року.

Таким чином кошти, сплачені платниками з 01.01.2021 р на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Відкриття нових рахунків зумовлено змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України в результаті проведення адміністративно-територіальної реформи, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №712-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Закарпатської області».

З реквізитами нових рахунків можна ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Закарпатській області     https://zak.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki