З метою вжиття невідкладних заходів для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави радою оборони Закарпатської області прийнято рішення від 24 серпня 2022 року №44, а саме:

1. Заборонити в період з 24 серпня по 28 серпня 2022 року роздрібну торгівлю (включаючи заклади ресторанного господарства) алкогольними, слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів) з 22.00 до 08.00 год.
Заборонити продаж зазначеної продукції працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної Гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань.

2. Обмежити 24 серпня 2022 року роботу закладів ресторанного господарства до 23.00 години.

3. Заборонити у період з 8.00 год. 24 серпня до 08.00 год. 25 серпня 2022 року масове скупчення людей на території області.

В умовах воєнного стану дане рішення є неухильним до виконання!