Головне меню

Виноградівська міська рада нагадує, що відповідно до п.25 «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм жилих приміщень» та п.7 Порядку квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на території Виноградівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.11.2021 року № 313 щорічно, з 1 жовтня по 31 грудня, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку громадян та потребують поліпшення житлових умов на території Виноградівської міської територіальної громади.

У зв’язку з цим особи, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Виноградівської міської ради повинні до 31.12.2022 року з’явитися до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради (м. Виноградів, вул.Миру,38/А, ІІ поверх) для перевірки облікових даних.

При собі необхідно мати паспорти громадянина України та ідентифікаційні номери всіх членів сім’ї, які перебувають на обліку.

У разі змін у облікових даних – також необхідно представити документ, що підтверджує відповідні зміни.

Водночас наголошуємо, що відповідно до п. 6.4 Порядку квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на території Виноградівської міської територіальної громади у разі не здійснення перереєстрації протягом двох років, такі громадяни знімаються з квартирного обліку.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти