Згідно інформації Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз», у зв’язку  з ремонтними роботами  на ГРС «Вербовець» 1.06.2021 р. зупинено газопостачання населених пунктів с.Олешник та с.Підвиноградів.

Відновлення газопостачання заплановано на 3.06.2021 р.

Пуск газу (згідно вимог п.7.17 Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 р. №285 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 р. за №674/27119) буде виконано після зовнішнього огляду, контрольного опресовування газопроводів та перевірки технічного стану газопроводів, тобто для пуску газу в житловий будинок необхідна присутність кожного власника житлового будинку.

Виноградівське відділення АТ «Закарпатгаз» просить вибачення за тимчасові незручності.