У зв’язку з воєнним станом у країні Закарпатська область, наше місто та Виноградівська міська територіальна громада зокрема готуються приймати евакуйоване населення з зони військових дій.
Виноградівська міська рада та Рух підтримки Закарпатських військових-Виноградів, волонтери звертаються до мешканців нашої територіальної громади з проханням допомогти зі збором речей першої необхідності для вимушено переміщених осіб.
• Матраци
• Ковдри
• Подушки
• Постільну білизну
• Спальні мішки
• Каремати (туристичні килимки)
• Розкладачки
• Одноразовий посуд/багаторазового використання (тарілка глибока, кружка, ложка)
• Засоби гігієни
• Продукти харчування
Речі просимо приносити за адресою волонтерського центру: м.Виноградів, вул.Миру, 39 – будівля друкарні «Новини Виноградівщини» та в адмінбудівлі колишніх сільських рад на території Виноградівської міської територіальної громади.