Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром з підвищення професійних навичок запрошує депутатів місцевих рад всіх рівнів та їх помічників, працівників апаратів місцевих рад, представників органів самоорганізації населення, старост на практичний онлайн-курс «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ» від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а саме – кафедри державного будівництва.

Курс передбачає навчання депутатів місцевих рад щодо порядку реалізації їх функцій та повноважень:

• на пленарному засіданні ради, її постійних і тимчасових комісіях, інших робочих органах та виконавчих структурах ради;
  • у роботі на виборчому окрузі з територіальною громадою та його представниками, органами самоорганізації населення і комунальними підприємствами, установами та організаціями;
  • щодо підготовки, прийняття, участі у реалізації та контролі за рішеннями місцевої ради і програмами розвитку;
  • взаємодії з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі з судовими, та органами, що забезпечують правопорядок;
  • підготовки та направленню депутатських запитів, звернень і запитань.

На учасників чекає 5 двогодинних лекцій (дві лекції на тиждень, у вівторок та четвер о 16.00) з використання платформи відеоконференцій «ZOOM».

• По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.
  • Вартість навчання: 1000 грн.

Для проходження сертифікаційної програми необхідно заповнити гугл форму: https://forms.gle/NtfmVh6rKg14xYrt8

За тиждень до початку буде відправлено реквізити для сплати навчання. Після сплати буде отримано посилання на зум-конференцію.