25.02.2021 р.  у великому залі Виноградівської міської ради відбулось позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто ситуацію, що склалася на території Виноградівської міської територіальної громади у зв’язку з різким поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та дотриманням карантинних обмежень, які відповідають помаранчевому рівню небезпеки.

Заслухавши інформацію доповідачів, зокрема, директора Виноградівської філії ДУ «Закарпатський ОЛЦ МОЗ України» Наталії Гірки та головного лікаря КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександра Милюкова, прийнято рішення по Виноградівській міській територіальній громаді:

продовжити дистанційну форму навчання в загальноосвітніх закладах освіти з 2 березня по 16 березня;

призупинити заняття в позашкільних закладах освіти, учбових навчальних комбінатах, музичних і спортивних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі з 2 березня по 16 березня;

призупинити заняття в дошкільних закладах освіти з 1 березня по 16 березня;

обмежити прийом громадян в установах, підприємствах, організаціях незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території Виноградівської міської ради.