Головне меню

     9До Виноградівської міської ради надійшла колективна заява від мешканців вулиці Пиврянська з проханням встановити на ній елементи пристрою примусового зниження швидкості руху автомобільного транспорту (так звані «лежачі поліцейські»).

  Прокоментував цей факт перший заступник

міського голови Василь Васильович Ціцей:

  • Після завершення капітального ремонту вулиць через певний час місцеві мешканці звертаються до міської ради з колективною заявою з проханням встановити на нових асфальтованих дорогах «лежачих поліцейських».  Причина полягає в наступному: якісне покриття  «спонукає» несвідомих водіїв розганятися і недотримуватись правил дорожнього руху у плані обмеження швидкості. Тож проблема ігнорування окремими водіями правил дорожнього руху і перевищення швидкості у Виноградові дійсно існує.

     Водночас для встановлення елементів пристрою примусового зниження швидкості на вулицях і дорогах діє Єдиний державний стандарт. Цей документ передбачає встановлення «лежачих поліцейських» в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідного обґрунтування, в місцях інтенсивного руху транспортних засобів.

     Також, згідно рішення виконкому міської ради №165 від 25.11.2014 р. «Про впорядкування встановлення елементів примусового зниження швидкості» у Виноградові заборонено встановлювати «лежачі поліцейські» на вулицях, протяжність яких не перевищує 500 м.

     Вулиця Пиврянська завдовжки у 282 м, примикаюча ділянка до неї – 110 м. Тож встановлення на цій вулиці  елементу пристрою примусового зниження швидкості руху автомобільного транспорту суперечить прийнятому рішенню міськвиконкому.

     На жаль, низька культура окремих автомобілістів і недотримання ними правил дорожнього руху у плані перевищення швидкості створює додаткові незручності мешканцям нашого міста.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти