Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Важливі соціальні рішення:

пільги дошкільнятам,  кошти  для міських програм,  створення нового відділу

       Сьогодні, 19.01.2017 р., відбулось засідання десятої позачергової сесії міської ради сьомого  скликання. Питань на порядку денного було шість, зокрема:

  • створення відділу державної реєстрації Виноградівської міської ради,
  • бюджет міської ради на 2017 рік у новій редакції,
  • внесення змін до рішення сьомої сесії Виноградівської міської ради № 158 від 10.11.2016 р.,
  • затвердження штатів дошкільних навчальних закладів, клубу по вулиці Першотравнева та надбавки до посадового окладу  працівникам даних установ,
  • продовження дії міської Програми «Громадські роботи» на 2017 рік,
  • про надання пільг в 2017 році за перебування дітей в дошкільних закладах міста.

            У засіданні позачергової сесії взяли участь 22 депутата із 26 обраних, 4 міські обранці  відсутні з поважних причин.  Всі питання порядку денного попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій, тож голосування проходило чітко і злагоджено.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Одноголосним рішенням присутніх депутатів створено новий відділ Виноградівської міської ради (відділ державної реєстрації) – у зв’язку  з передачею органам місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, громадських формувань. Це, однозначно,  зменшить черги і покращить якість обслуговування городян.

            Міські депутати прийняли ще одне важливе соціальне рішення:  повністю звільнити від батьківської плати за харчування дошкільнят, батьки яких

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

є учасниками бойових дій, АТО і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та дітей з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, які тимчасово проживають на території нашого міста.

 

  Також депутати надали пільги  в розмірі 50% батьківської плати за харчування в дошкільних закладах міста дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт, напівсиріт та дітей під опікою, дітей-інвалідів  та дітей, батьки або інші члени сім'ї яких є інвалідами.  До речі, таких дошкільнят у Виноградові є біля 300: дітей з сімей учасників АТО і прирівняних до них найбільше відвідує  ДНЗ № 8,  а діточок з багатодітних сімей найбільше виховується у ДНЗ №9.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти