23 серпня 2017 р. у Виноградові відбулись урочистості з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного прапора України, які розпочались  зібранням та покладанням кошиків із квітами біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Затим учасники урочистостей, серед яких – керівники міста та району,  представники органів влади, працівники установ, організацій та шкільна молодь взяли участь у параді вишиванок.

Відтак біля адмінбудівлі будинку влади пройшло підняття Державного прапора України та урочистості з нагоди Дня Незалежності України, в яких,  зокрема, взяли участь Виноградівській міський голова Степан Бочкай, перший заступник міського голови Василь Ціцей, заступник міського голови Сергій Грабар, секретар міської ради Катерина Зеленяк та  працівники відділів міської ради.

З нагоди офіційного свята були вручені грамоти, подяки та відзнаки, зокрема, активним представникам депутатського корпусу міської ради – Тарасу Декету, а депутат міськради, голова ГО «Рух підтримки Закарпатських військових − Виноградів» Михайло Роман удостоєний відзнаки (медалі) Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».