Головне меню

8 скликання

Про постійні комісії Виноградівської  міської ради та затвердження Положення  про постійні комісії Виноградівської міської ради   (РІШЕННЯ)

Про затвердження складу постійних депутатських комісій Виноградівської міської ради восьмого скликання (РІШЕННЯ)

Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії:Фурман Роман Миронович
Заступник голови комісії:Кудрон Золтан Емілович
Секретар комісії:Медлер Назарій Ярославович
Члени комісії:Кус Вячеслав Сергійович
 Жидик Адальберт Адальбертович
 Крайняй Андрій Андрійович
 Матій Йосип Йосипович

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва

Голова комісії:Івашко Артур Іванович
Заступник голови комісії:Магочі Михайло Михайлович
Секретар комісії:Лемак Олександр Йосипович
Члени комісії:Данко Іван Юрійович
 Кіш Іван Михайлович

Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Голова комісії:Сугай Тетяна Григорівна
Заступник голови комісії:Більда Олег Сергійович
Секретар комісії:Кіш Василь Васильович
Члени комісії:Лемко Микола Миколайович
 Молнар Максим Йосипович

Постійна комісія з питань комунальної власності та земельних відносин

Голова комісії:Роман Михайло Михайлович
Заступник голови комісії:Кузьма Андрій Андрійович
Секретар комісії:Фурман Мирон Миронович
Члени комісії:Мелеганич Василь Васильович
Нечаєв Валерій Валерійович

Постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді і спорту

Голова комісії:Кіш Оксана Олександрівна
Заступник голови комісії:Весприймі Чілла Іванівна
Секретар комісії:Липей Тарас Петрович
Члени комісії:Дорогі Юрій Юрійович
Федьо Андрій Юрійович
Костелеба-Веремчук Наталія Юріївна

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення  та екології

Голова комісії:Баник Йосип Йосипович
Заступник голови комісії:Керечан Олександр Олександрович
Секретар комісії:Драб Ольга Михайлівна
Члени комісії:Дем’янчук Андрій Васильович
 Сідей Еліса Миколаївна

7 скликання

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга  сесія міської ради сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 грудня 2015 року № 10

  м.Виноградів

Про    Положення     про     постійні 

депутатські комісії Виноградівської 

міської ради сьомого скликання

        У відповідності до п.1 статті 26, статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», друга сесія Виноградівської міської ради сьомого скликання

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про постійні депутатські комісії Виноградівської міської ради сьомого скликання.

2.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на   постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку,  депутатської діяльності та етики.

Міський голова                                                                                                   С.З.Бочкай


ПОЛОЖЕННЯ

 про постійні депутатські комісії Виноградівської міської ради 


СКЛАД ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

1.   Постійна депутатська комісія з питань планування бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації

Голова комісії:1. Матрунич Іван Іванович
Члени комісії:2. Фізеші Йосип Йосипович
 3. Кудрон Золтан Емілович
 4. Кус Сергій Федорович
 5. Мисар Василь Михайлович

2.   Постійна депутатська комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики

Голова комісії:1. Сугай Тетяна Григорівна
Члени комісії:2. Теняк Михайло Михайлович
 3. Земко Степан Ярославович
 4. Сідей Еліса Миколаївна

3.   Постійна депутатська комісія з питань землекористування та раціонального використання природних ресурсів

Голова комісії:1. Товт Олександр Олександрович
Члени комісії:2. Роман Михайло Михайлович
 3. Декет Тарас Васильович
 4. Зінченко Марина Миколаївна
 5. Мелеганич Василь Васильович

4.   Постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я, освіти, спорту, соціального захисту та культурного розвитку

Голова комісії:1. Гал Святослав Михайлович
Члени комісії:2. Вебер Наталія Василівна
 3. Керечанин Ярослава Йосипівна
 4. Бучок Світлана Михайлівна
 5. Більда Олег Сергійович

5.   Постійна депутатська комісія з питань регіонального розвитку, промисловості, підприємництва, будівництва та
комунальної сфери

Голова комісії:1. Баник Йосип Йосипович
Члени комісії:2. Дрошковці Тетяна Юріївна
 3. Стець Леся Володимирівна
 4. Ковальчук Олег Михайлович
 5. Стойка Іван Юрійович
Архіви
Урядові сайти