Головне меню

            Акція протесту з вимогою зниження ціни на газ  відбулась сьогодні, 12.01.2021 р., біля Виноградівської філії АТ «Закарпатгаз».

            Затим учасники акції  прийшли до будівлі міської ради та вимагали скликати позачергову сесію сьогодні, яка згідно розпорядження міського голови мала відбутися завтра з єдиним питанням порядку денного – Звернення депутатів Виноградівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо врегулювання ціни на природній газ.

            Для проведення конструктивного діалогу в терміновому порядку було скликано депутатський корпус на позачергове засідання. Також до великого залу міської ради піднялись численні учасники мітингу. Для забезпечення громадського порядку були задіяні співробітники відділення поліції.

            Сесія розпочала свою роботу. Із 34 депутатів на позачерговому засіданні були присутні 29. Міський голова  оголосив текст Звернення депутатів Виноградівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо врегулювання ціни на природній газ. В нього були подані доповнення.

            Одноголосно дане звернення з поправками було прийнято та надіслано до відповідного реагування до вищестоящих органів влади.

Виноградівська міська рада

ФОТО

ЗВЕРНЕННЯ

Архіви
Урядові сайти