Головне меню

Недільного дня 25 червня 2017 року у Виноградові відбулось святкування Дня молоді. Минулого року програма вийшла настільки видовищною, змістовною і різноплановою, що  відновити традицію святкування було справою честі. Тож з обідньої пори та до глибокої ночі шалений молодіжний ритм вирував над нашим містом.

            На центральній вулиці Миру в районі фонтану зібрались учасники параду вишиванок. Вони під звуки духового оркестру з розгорнутим синьо-жовтим прапором, які урочисто несли наймолодші учасники свята, вирушили до площі, де початок  святкуванню Дня молоді дав міський голова Степан Бочкай:

  • Сьогодні ми з добрим настроєм зібрались на святкування Дня молоді, організатором  якого виступає Виноградівська міська рада. Надіюсь, що завдяки спільним зусиллям депутатського корпусу міської ради, членів оргкомітету, спонсорів, всіх творчих людей, які долучилися до проведення та організації  Дня молоді, свято стане динамічним та видовищним. Організатори подбали, щоб програма зацікавила не тільки юнаків і дівчат, а всіх тих, хто відчуває себе молодим душею. Вірю, що  кожен присутній на святі, а особливо наша молодь, проведе активне і змістовне дозвілля. Дорогі молоді виноградівці! Щиро вітаю вас із Днем молоді України! Бажаю вам на все життя зберегти свій юнацький запал. Нехай ваш ентузіазм і надалі працює на розвиток рідного міста, нашої громади та держави!

 Відтак учасники  параду вишиванок, гості свята спільно з міським головою та депутатами міської ради дали старт святкуванню танцювальним флешмобом. Затим  відбулись заходи, конкурси та змагання, анонсовані у  програмі. Найбільшого драйву гості свята отримали від музичних виступів популярних закарпатських гуртів.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти