Головне меню

Урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи відбулись сьогодні, 21 листопада 2017 р., у міському будинку культури. На вечорі-пам’яті «Україна – територія гідності та свободи» були присутні представники влади, трудових колективів, волонтерського руху, громадських організацій, військовослужбовці  та учнівська  молодь.

         Під часу заходу присутні вшанували пам'ять полеглих Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. 

         Вдова учасника АТО Золтана Балажа Вікторія Балаж  отримала з рук виконуючого обов'язки командира 128-ої ОГПБ, підполковника Івана Стахіва орден "За мужність" ІІІ ступеню, якою наш молодий земляк нагороджений посмертно.

         Присутні також переглянули відеороліки про подвиги Героїв Небесної Сотні.  Учні та викладачі дитячих шкіл  мистецтв  міста і Виноградівського району, хореографічний колектив міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 (керівник – викладач Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока Андріана Фізер) виступили з концертною програмою.

          На завершення урочистостей з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи на центральній площі міста відбулось покладання кошиків з квітами шани  до пам’ятного знаку  загиблим в зоні АТО. 

Виноградівська міська рада

ФОТО

 

Архіви
Урядові сайти