У зв’язку з відсутністю кворуму (присутні 17 депутатів із 34) дев’ята сесія міської ради сьогодні не відбулась (повністю відсутня депутатська група «Нова громада»).

Серед основних питань порядку денного було питання перерозподілу бюджетних асигнувань загального фонду, недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ: педагогічним працівникам, закладам дошкільної освіти, технічним працівникам у сфері освіти, працівникам музичних шкіл, культури та бібліотек.

Також  депутати мали ухвалити  рішення щодо прийняття 67 медичних кисневих концентраторів для потреб КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на лікування хворих на COVID-19.

За пропозицією міського голови Степана Бочкая засідання сесії перенесено на 14 грудня 2021 р.