Головне меню

У Виноградівській  міській раді 13.02.2020 р. відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Виноградів та Виноградівської міської ОТГ на період до 2027 р.

До складу робочої групи увійшли: фахівці стратегічного планування, керівний склад міської ради, голови депутатських комісій, керівники районних служб, організацій, промислових підприємств, представники районних та громадських організацій, голови сіл Велика Копаня, Онок, Букове, Боржавське, Великі Ком’яти, Олешник, Мала Копаня, Дротинці, Підвиноградів, Широке, Фанчиково, які входитимуть до складу Виноградівської міської об’єднаної територіальної громади з центром у м. Виноградів, вибори до якої відбуватимуться у жовтні ц.р.

Відкрив засідання міський голова Степан Бочкай, який повідомив, що попередній Стратегічний план розвитку міста Виноградова на 2010-2020 роки підходить до свого логічного завершення. На часі – формування  нової методології стратегічного планування в рамках Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області. Також він представив учасників робочої групи та оголосив календарний план засідань робочої групи.

Затим Олег Лукша – розробник законопроектів з питань децентралізації  влади та місцевого самоврядування, виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ, голова правління Агентства місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс» виступив з презентацією розробки Стратегії розвитку Виноградівської ОТГ та провів для присутніх анкетування щодо рейтингу проблем розвитку м. Виноградів і Виноградівської міської ОТГ.

Члени робочої групи активно долучились до обговорення вищезазначеного питання та за пропозицією Олега Лукші проведуть анкетування серед різних верств населення, яке забезпечить широке вивчення громадської думки жителів населених пунктів майбутньої ОТГ та буде враховане у процесі формування Стратегії.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти