Згідно попередження Закарпатського обласного центру з гідрометеорології про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності № 2/7/ від 05.08.2021р.,  у другій половині дня та ввечері 5-го серпня, з переходом на ніч 6-го серпня по Закарпатській області очікуються значні зливові дощі, грози. Під час гроз шквалисте посилення вітру 19-24 м/с.

05-06 серпня на річках Закарпатської області очікуються підвищення рівнів води на 0.3 – 1.8 м.

У місцях проходження значних зливових дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, швидкоплинне підвищення рівнів води на малих водотоках на 0,3-0,8 м, в гірських районах існує загроза сходу невеликих селів та зсувів грунту.

Виноградівська міська рада