Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, протягом наступних двох діб 10 – 11 грудня по Закарпатській області очікується нестійка погода: значні дощі, місцями сильні.

10 – 11 грудня на річках Закарпатської області очікуються підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5м, в нижніх течіях Боржави на 2,0 – 2,5м над рівнями води на 8 годину 09.12, переважно в межах корінних берегів (рівень небезпеки жовтий). В місцях проходження сильних дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку, підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав.

В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів. Рівень небезпеки помаранчевий.

9 грудня на високогір”ї східної частини Закарпатської області зберігається низька снiголавинна небезпека (І рiвень), 10 – 11 грудня, у зв”язку з відлигою та опадами у вигляді снігу та мокрого снігу, очікується помірна снiголавинна небезпека (ІІ рiвень).