Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології,  протягом 10-11 лютого на річках області очікується:

– на притоках та Верхній Тисі підвищення рівня на 0,2-0,6 м над поточними рівнями, переважно в межах корінних русел (без негативних наслідків);

Очікується формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, можливі зсуви перезволоженого грунту;

– на р.Латориця – м.Мукачеве, р.Стара – с.Зняцево утримається вода на заплаві (рівень небезпеки жовтий);

– на р.Латориця – м.Чоп збережеться  довготривале утримання високого шару води на заплаві міждамбового простору з підвищенням рівня на 0,2-0,4 м, підтоплення  автодороги с.Малі Геєвці – с.Тисянка на лівобережній заплаві  (рівень небезпеки жовтий);

– на р.Боржава – В.Ремети збережеться складна ситуація: утримається високий шар води на заплаві з підвищенням рівня на 10-30см (над рівнями на 8 годину 10 лютого); збережеться підтоплення автодороги Шаланки – В.Ком’яти, сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, В.Ком’яти, М.Ком’яти, Боржавське, Хмельник, Лукове, Білки, Вільхівка, Іршава, нижнє Болотне; можливе початкове підтоплення дворогосподарств в с.Заріччя (рівень небезпеки помаранчевий).

Подальше похолодання призупинить розвиток паводкових процесів на річках Закарпаття.

По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.