Головне меню

Сьогодні, 19 липня 2019 р., відбулись відкриті громадські слухання щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації: «Будівництво індивідуальних житлових будинків та підприємств обслуговування в м.Виноградів, вул.Декабристів».  Площа ділянки – 2,000 га;«Будівництво індивідуальних житлових будинків та підприємств обслуговування в м.Виноградів в  районі вул.Шолохова». Площа земельної ділянки – 10,000 га; «Будівництво індивідуальних житлових будинків та підприємств обслуговування в м.Виноградів в  районі вул.Герцена-Бєлгородська». Площа земельної ділянки – 35,000 га.

Замовник проектів:    виконавчий комітет  Виноградівської  міської  ради. Розробник проектів:   КП  «Виноградів-проект».

Попередньо з  даними проектами можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування  і на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та юридичних  осіб на день проведення громадського обговорення не поступили. Таким чином, до громадського обговорення були допущені три проекти детальних планів.

На громадських слуханнях були присутні фахівці та представники громадськості, мешканці вулиць, прилеглих до розроблених житлових масивів.

Дані проекти знайшли підтримку у громадськості і фахівців, тож подані проекти були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані для  затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

Архіви
Урядові сайти