Головне меню

У Виноградівській міській раді відбулись відкриті громадські слухання щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації. Попередньо з  даними проектами можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування    міської ради.

            Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та юридичних  осіб на день проведення громадського обговорення не поступили. Таким чином, до громадського обговорення були допущені проекти детальних планів територій  для будівництва та обслуговування житлових будинків,  господарських будівель та споруд, обслуговування будівель торгівлі, власних виробничих  об’єктів.

            На  громадських слуханнях були присутні: інженер-землевпорядник ТОВ «Моя земля» Василь Росоха, землевпорядник  Василь Кедик,  архітектор  Іван Вашкеба, представник громадськості Станіслав Бушко, начальник  відділу з питань приватизації майна в районі Виноградівської районної ради Юрій Лешко, провідний спеціаліст відділу землевпорядкування, містобудування та архітектури   міськради Йосип Рац та інші.

            Дані проекти знайшли підтримку у громадськості і фахівців, тож подані документи були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані на розгляд чергової сесії міської ради для подальшого затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

ФОТО засідання

 

Архіви
Урядові сайти