Головне меню

Виноградівська  міська рада

повідомляє

про початок громадського обговорення пропозицій щодо  добровільного обєднання територіальних громад

                        Ініціатор добровільного обєднання територіальних громад –  Буківська сільська рада.

                        Організатор громадського обговорення – інформаційно-аналітичний відділ та зв’язків з громадськістю Виноградівської міської ради.

                        Питаннядобровільне об’єднання територіальних громад с. Букове і м. Виноградів з адміністративним центром у м. Виноградів.

                         Пропозиції (зауваження) від членів громади, депутатів міської ради, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників підприємств, установ та організацій, розташованих на території місцевої громади приймаються  до 5 жовтня 2017  року  за  адресою:   м. Виноградів,   площа  Миру, 5,  каб. №10  Виноградівської  міської ради  у  робочі дні  з  9:00 до 17:00 к. ч., тел. 2-20-98, електронна пошта:   meriya3@vin-rada.gov.ua  

                        Відповідальна особа – начальник інформаційно-аналітичного відділу та зв’язків з громадськістю Виноградівської міської ради Каналош Валерія Петрівна.

                        Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

                        Громадські слухання будуть проходити  27 вересня 2017 року  о 16:00 к. ч.  у  міському будинку культури за адресою: м. Виноградів, пл. Миру, 3.  

Виноградівська  міська рада 

Архіви
Урядові сайти