Головне меню

Заключним заходом програми святкування Дня міста Виноградів став Гала-концерт переможців, лауреатів, володарів Гран-прі та гостей ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги, який відбувся 28 серпня 2018 р. у парку Перені.

          Привітав учасників фестивалю та присутніх на Гала-концерті виноградівців і гостей міський голова Степан Бочкай, який, зокрема, сказав:      

  • Сьогоднішній день  є надзвичайно  святковим для нашого міста. У день великого свята Успіння Пресвятої Богородиці ми традиційно відзначаємо День міста. 756 років виповнилось з того часу, як перший раз було згадано про Виноградів-Севлюш як про королівське місто. Також традиційно у ці дні ми приймаємо гостей та учасників Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги. Фестиваль цього року ювілейний –  йому виповнюється 20 років. Всім учасникам та гостям фестивалю  бажаю подальших успіхів у творчості та віри  у свої сили, а рідним виноградівцям – миру, здоров’я, добра, достатку і процвітання під Божим благословенням!  

Зі словами привітання також виступив депутат Закарпатської обласної  ради від м. Виноградів Владіслав Поляк:

  • Вже 20 років поспіль Виноградів на кілька днів стає тим місцем, де запалюються нові зірки, де молоді і талановиті артисти вголос заявляють про свій талант.  Тільки вдумайтесь: скільком дітям за ці роки цей конкурс відкрив шлях у творче майбутнє, дав поштовх до подальшого розвитку! Сьогодні наше рідне місто також відзначає свій день народження і храмове свято. Я щиро бажаю кожному з нас, аби наше місто процвітало,  було безпечним для наших дітей, затишним для наших батьків та прекрасним місцем, де відпочиває душа кожного, хто сюди завітає! Нехай Пресвята Богородиця береже наше місто і всіх його мешканців!

            Затим відбулась церемонія нагородження, яку провели перший заступник міського голови Василь Ціцей та голова журі Ірма Гвініашвілі.

            Після офіційної частини на сцену амфітеатру вийшли кращі з кращих конкурсантів, а на глядачів чекало біля 80 яскравих виступів  багатогодинної програми Гала-концерту.

            Отже, Гран-прі ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги завоювали: номінація «Вокал» – A ccapella "Mordent" (м. Калуш),  номінація  «Хореографія» – студія сучасного танцю "Be Free" (м. Іршава).

            Завершилось святкування  Дня міста Виноградів грандіозним святковим феєрверком.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти