Головне меню

Сьогодні, 21.02.2023 р., Єва Данич – заступниця голови Берегівської РДА разом з рекрутерами Національної поліції, Держприкордонслужби та Нацгвардії відвідали Виноградівську ТГ, поспілкувалися з колективом міської ради щодо проходження даної кампанії в районі.

Ознайомили з послідовністю дій вступу до штурмових бригад «Гвардії Наступу», їх комплектування та куди звертатися.

Нагадаємо, що вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад. Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Долучитися до «Гвардії Наступу» можна заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua або звернувшись до ЦНАПів.

У Берегівському районі працюють 2 ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

м. Виноградів, пл. Миру, 3;

м. Берегове, вул. Верешмарті, 3.

Це не мобілізація а унікальна можливість отримати досвід, професію. Та головне, стати частиною історичних переможних подій – звільнення всіх окупованих територій України.

МВС відбирає до бригад вмотивованих добровольців із хорошим станом здоровʼя — такі основні вимоги.

Посилюємо наступальні можливості країни.

Приєднуйся до Гвардії Наступу! Час повертати своє!

За матеріалами Берегівської РДА

Архіви
Урядові сайти