Головне меню

Шановні медичні працівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

            За доброю традицією щороку громадськість вшановує представників медичної галузі, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у справу надання медичної допомоги населенню, створення сприятливих умов для лікування,  оздоровлення та реабілітації пацієнтів.

Своє професійне свято ви знову зустрічаєте в непростих умовах: у тривожний час пандемії  Ковід-19 та цілодобово  знаходитесь на передовій боротьби з коронавірусною хворобою. Вже два роки ви перебуваєте в епіцентрі небезпеки, самовіддано виконуєте свій лікарський обов’язок та віддаєтесь роботі на всі 100 відсотків, вболіваючи за людські долі та життя. А кожний пацієнт, якого виписує лікар додому – це вже ваша перемога!

Велика вам подяка за це і низький уклін!

Сьогодні сердечну вдячність висловлюю лікарям, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу та всім, хто працює в галузі охорони здоров’я; військовим медикам, які на Сході рятують життя захисників України; працівникам медичних центрів та санаторіїв, які опіковуються оздоровленням  і реабілітацією пацієнтів; а також тим лікарям, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку!

Шановні медичні працівники!

Бажаю, щоб Ви завжди були задоволені своєю працею та її результатами.

Доброго  вам здоров’я, миру, щастя, достатку та добробуту!

            Виноградівський міський голова            Степан Бочкай

Архіви
Урядові сайти