Головне меню

        %d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%87%d1%83%d0%bd%d1%8c  Karácsony ünnepe alkalmából szívélyesen köszöntöm a város mindazon polgárait, akik most ünneplik Jézus születésének napját! Ez a szent éjszaka, a nemzetiségi és felekezeti hovatartozástól függetlenül, mindenkit fénnyel, melegséggel tölt el, szeretetteljessé teszi az életünket néhány órára vagy napra. Hiszem, hogy ezen a csodával telt éjszakán, a betlehemi csillag beragyogja otthonaikat, Isten kegyelme elárasztja szíveiket és békét, jólétet, egyetértést hoz kapcsolataikba.

          Nagyszőlős tisztelt polgárai! Adjon a jó Isten minden ünneplő családnak hitet és reménységet, örömöt és szeretetet, vidékünket és országunkat áldja meg, hogy a béke és a boldogság honában élhessünk. A nagyszőlősiek népes családjának azt kívánom, hogy az idei karácsony legyen az út kezdete, amin békével, boldogsággal és szeretettel haladhatunk egy jobb és szebb jövő felé.

BOCSKAI  István, Nagyszőlős polgármestere

Дорогі виноградівці!%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%87%d1%83

         Щиро вітаю всіх християн західного обряду нашого міста, які сьогодні зустрічають Святий вечір і святкують Різдво Христове.  Вірю, що із першою Різдвяною зіркою у Ваші оселі зійде Боже Благословення, добробут, мир, злагода і  гармонія у людських відносинах!

         Дорогі городяни! Нехай маленький Ісус благословить кожну виноградівську родину вірою і надією, радістю і любов’ю, а наше місто, край і Вітчизну — щасливим і мирним життям   під Божим Благословенням.

         Щиро бажаю всій нашій великій виноградівській родині, щоб сяйво Різдвяної зірки  обдарувало Вас   чистими помислами,  благодаттю та міцним здоров’ям для подальших  добрих   справ.

         Виноградівський міський голова                                Степан Бочкай

 

 

Архіви
Урядові сайти