%d0%b7%d1%81%d1%81%d1%81%d1%81%d1%81Шановні захисники Української держави:

добровольці, контрактники, солдати, офіцери!

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня Збройних Сил України!

У час, коли і надалі ростуть загрози військових конфліктів і тероризму,  коли  ведуться військові дії на Сході держави, коли відбулась анексія території Криму – питання захисту територіальної цілісності України є як ніколи актуальним.

Дякуємо Вам, що у складні для країни часи Ви залишилися вірними присязі та не випустили з рук зброї. Ваша військова міць і відвага щодня демонструє нам незламність духу і патріотизм. Завдяки Вашим знанням військової тактики і стратегії  Збройні Сили  стають сильнішими, досвідченішими та майстернішими.

Сьогодні всім нам необхідно зробити все можливе, щоб і надалі зміцнювати патріотичний дух у громаді і постійно підвищувати обороноздатність нашої держави.

Нехай ніколи наші родини не отримують страшні звістки про загибель рідних, а світла пам’ять про тих, хто при виконанні своїх обов’язків по захисту країни сплатив найдорожчу ціну – життя, назавжди залишиться в нашій пам’яті!

Хай світло Ваших офіцерських зірок і незламної військової присяги  осяває мир і спокій по всій Україні!

Виноградівський міський голова         Степан Бочкай