Дорогі виноградівці та гості нашого міста!

Сердечно вітаю Вас із Днем міста та святом Успіння Пресвятої Богородиці!

Цьогоріч ми відзначаємо 755-ту річницю з дня першої згадки про Виноградів і це гарна нагода віддати шану всім тим, хто творив історію нашого міста, дбав про його розквіт та благополуччя. Це – добрий час, щоб осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових справ на благо розвитку рідного міста.  Переконаний, усі  наші досягнення складаються з наполегливої щоденної праці кожного, хто працює на перспективу розвитку Виноградова.

Обличчя міста – це, передусім, його жителі. Завдяки Вашим старанням та спільним зусиллям згуртованої громади ми і надалі будемо примножувати наші успіхи, дбати про комфортне життя городян і продовжувати співпрацю заради майбутніх перспектив.

Тож дозвольте мені від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто подякувати всім виноградівцям за спільну працю на благо розвитку Виноградова.

Щиро бажаю великій виноградівській родині миру, міцного здоров’я, достатку, благополуччя  під Божим благословенням!

Виноградівський міський голова               Степан Бочкай