Головне меню

  Сьогодні, 25 березня 2020 р., у Виноградівській міській раді  відбулась нарада, що стосувалась вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню  на  території   міста Виноградів коронавірусу COVID -19.

         Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Василь Ціцей, заступник міського голови Ігор Вантюх,  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Іван Стойка, начальник 6-ої державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Володимир Масюк, начальник Виноградівського ВУЖКГ Михайло Білинець та директор ПП «Профдезінфекція» Степан Поп.

         У ході наради обговорено проведення системних заходів щодо дезінфекції на відкритих територіях, у місцях загального користування, зокрема: лавок та сміттєвих урн на території центрального скверу, тротуарів біля банків, установ, аптек, дитячих майданчиків та ранковий полив центральних вулиць міста.

         Засіб, яким оброблятимуть територію міста – це сертифікований дезінфікуючий розчин, що не пошкоджує зелені зони насаджень, будівельні матеріали, деревину, лаковані вироби, не призводить до корозії металів та є цілком безпечним для людей і тварин.

         До проведення дезінфекційних заходів на території міста  будуть залучені працівники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини та Виноградівського ВУЖКГ.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти