Головне меню

              На 79-му році життя відійшов у вічність відомий на Закарпатті нумізмат, філателіст, колекціонер, людина з активною громадською та життєвої позицією, Почесний громадянин міста Виноградів Йосип Зигмундович Гаснюк.

            Трудову діяльність розпочав у 17-му річному віці гальваніком інструментального цеху на Виноградівському заводі пластмасових сантехнічних виробів, де пропрацював сорок років до виходу на пенсію. Завдячуючи своїм організаторським здібностям, всіляко сприяв популяризації спорту серед дітей та молоді, розвитку вуличних футбольних команд нашого міста.

            Завдяки  його багаторічному листуванню з визначними діячами в різних державах світу про Виноградів знають у різних куточках нашої планети. Зібрав підписи усіх перших космонавтів світу, а також автографи президентів та прем’єрів різних держав – понад 4000 автографів. Його досягнення  занесене  в Книгу рекордів України.

            У 2011 р. отримав подяку від Державного космічного агентства України за активну участь у популяризації космічних досліджень, значний внесок у збереження пам’яті про великі звершення в освоєнні космічного простору.

            Виконавчий комітет міської ради та Виноградівська міська рада глибоко сумує з  приводу передчасної смерті почесного громадянина міста Виноградів Йосипа Зигмундовича Гаснюка та висловлює щирі співчуття близьким та рідним покійного.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти